piątek, 14 czerwca 2013

Dusza Anayi

Niecałe pięć miesięcy - tyle minęło czasu, odkąd w sieci pojawiła się Dusza Anayi, a Anaya stworzyła tym samym całkiem ciekawego bloga oraz zdobyła sobie już wierne grono obserwatorów. Szabloniarnia ta jest blogiem prywatnym, a sama w sobie przypomina nieco serwis graficzny- niestety, jedynie z szablonami, nagłówkami oraz instrukcjami i kodami CSS. Warto zauważyć, że większość grafik wykonywanych przez tę dziewczynę nawiązuje do postaci z różnych anime, co czyni Duszę małym rajem dla ich fanów. W grę wchodzą też zamówienia, z czego użytkownicy na pewno się cieszą, ponieważ szablony Anayi zawsze są ciekawe i dopracowane. Dlaczego "jedynie", skoro całość oferowanych grafik to już niezłe COŚ - w końcu w ciągu tych niecałych pięciu miesięcy autorce udało się zaprezentować już 46 szablonów, czego szczerze gratulujemy i podziwiamy zapał oraz wytrwałość. Jestem przekonana jednak, że gdyby w repertuarze Anayi pojawiły się jeszcze inne dodatki, byłyby one równie świetne, co jej dotychczasowe prace, a użytkownicy mogliby przebierać w różnorodniejszym wachlarzu propozycji :)
Fajną opcją jest zakładka "zainspiruj", do której serdecznie zapraszam. Można w niej zostawiać wpisy ze swoimi pomysłami na jakiś szablon, z przykładowymi zdjęciami lub innymi uwagami graficznymi.

3 komentarze:

 1. Serdecznie dziękuję za miłe słowa. Wiem, że większość moich prac związanych jest z anime, a to dlatego, że na takie prace mam zamówienia. :P Może z czasem pojawią się ikony i inne tego typu dodatki. Głównym zamierzeniem bloga było tworzenie szablonów na zamówienie i pomocnych instrukcji, bo wiem, jak to drugie jest potrzebne. Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to trzymam kciuki, żeby zamówień było jeszcze więcej i żebyś mogła sprawdzić się też w innych kategoriach :)

   Usuń
 2. Potwierdzam! Anaya jest świetna w tym, co robi, a jej prace zawsze są niezwykłe. Umie trafić w każdy gust czytelnika.

  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń