wtorek, 4 czerwca 2013

Graphical Thoughts

Minimalizm. Kocham minimalizm - a tym milej jest mi przedstawić Wam kolejnego, zapisanego do naszego katalogu bloga graficznego. Domyślacie się kogo mam na myśli? Jeśli nie, koniecznie sprawdźcie!

Dzisiaj pod lupę idzie Graphical Thoughts - blog zupełnie różny od tego, którego przyszło przedstawiać Wanilijowej wczoraj, a mimo to równie wyróżniający się w blogosferze. Pierwsze, co przykuwa uwagę na blogu Tyler, to wszechobecna prostota - ale prostota perfekcyjna, dopracowana w każdym calu i dopieszczona w najmniejszych nawet szczegółach. Prace, jakie tam znajdziecie, są zdecydowanie różne od tych, które można spotkać na większości szabloniarni. To coś innego - coś nowego, świeżego.

Ale Graphical Thoughts to nie tylko wyjątkowe szablony. Pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że Graphical Thoughts to przede wszystkim przesympatyczna autorka, zarażająca na swoim blogu manią grzebania w kodzie. Instrukcje, porady, wparcie mentalne i merytoryczne - znajdziesz to u Tyler.

Ale uwaga - perfekcjonizm zaraża! Nie odpowiadamy za niedobór czasu na sen spowodowany godzinami spędzonymi nad kodowaniem swoich szablonów razem z Graphical Thoughts! :)

11 komentarzy:

 1. Nosz po prostu nie wytrzymam i zaraz zacznę skakać ze szczęścia czytając takie słowa. ;3 Oj, nawet nie zdajecie sobie sprawy ile przyjemności człowiekowi sprawia kilka takich, niby mało znaczących, zdań. Zachęca do pracy, robienia szablonów, dodawania nowych instrukcji - ach po prostu nic tylko szukać wolnego czasu, którego ostatnio mi jednak brakuje :( no, ale myślę, że źle tak do końca nie będzie i zaraz się z tej okazji doda jakiś szablonik ;>
  Na koniec tylko wspomnę, że kocham Was wszystkich!!! ;] A teraz może szablonik i lecę się uczyć kochanej fizyki! ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ha! I od razu potwierdza się po przeczytaniu tego komentarza teza, że GT to przede wszystkim przesympatyczna autorka! A co do szablonu - trzymam za słowo i czekam z niecierpliwością na to co tym razem wymyślisz. :)

   Usuń
 2. Zgadzam się w stu procentach. Minimalizm przedstawiany przez Tyler jest wręcz przepiękny. Nie każdy potrafi przedstawić go w tak genialny sposób, co świadczy o tym, że nawet do prostych z wyglądu rzeczy potrzeba talentu. :) A Tyler to rzeczywiście życzliwa osoba.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Talentu, wizji ale i pracy - wbrew pozorom, dobry, minimalistyczny szablon z klasą jest zrobić trudno. Dlatego też wielkie ukłony w stronę Tyler!

   Usuń
  2. Błagam Was, bo się popłaczę za chwile! :>

   Usuń
  3. No, ale nawet nie wiecie jak fajnie się teraz czuje. Mam takiego ogromnego banana na twarzy.... fdsffdsfs, i on nie chce zejść :D
   Dobra już się staram opanować, trzeba robić dobre wrażenie :p

   Usuń
  4. Nic dziwnego, że się tak cieszysz - pracę czyjejś osoby należy docenić, jeśli jest to kawał dobrej roboty, co w Twoim wypadku nie podlega żadnej dyskusji. :)

   Usuń
 3. Wow. Super przedstawienie tego bloga. Zgadzam się z tym co tam napisałaś, że to blog bardzo pomocny.
  Szybko doczekałam się kolejnej opinii, więc czekam na więcej opinii.
  Serdecznie pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszamy wieczorem :)

   Usuń
  2. Okej. ^^ Będę miała co czytać i komentować. :)

   Usuń