środa, 5 czerwca 2013

Infinity Projects

Współpraca - nieraz nieźle potrafi dać nam w kość. Nieraz ciężko nam się dostosować do innych osób, nieraz po prostu w ogóle ciężko jest znaleźć właśnie takie osoby, z którymi dobrze by nam się działało. To chyba główne i podstawowe wyzwanie, przed którym stają osoby decydujące się na prowadzenie bloga grupowego.

Infinity Projects staje przed tym wyzwaniem i zdaje się, że idzie im całkiem nieźle. W skład zespołu wchodzą: Genevieve, Kunnegundo, Regine, Julie oraz Diana.

Co się tyczy szabloniarni samej w sobie: dzięki przejrzystemu układowi zarówno bloga, jak i postów (w których nie brakuje różnych niespodzianek!) oraz rozbudowanym etykietom, Bloggerzy mogą w dość szybki i łatwy sposób znaleźć to, czego akurat szukają. Dzięki takiej ilości osób w załodze praca na blogu może przebiegać znacznie szybciej, niż na blogach prywatnych - szczególnie, jeśli weźmie się pod uwagę zamówienia, które dziewczyny z IP także oferują. Każda autorka już na wejściu określiła, jakich wyzwań się podejmie, a jakich nie - w ich postach na pewno nie zabraknie jednak takich elementów, jak przyjemne dla oka nagłówki oraz szablony, różnego rodzaju instrukcje i - w zależności od umiejętności danej dziewczyny - najprzeróżniejsze dodatki: jak ikony, buttony, bannery, itp.

W imieniu dziewczyn serdecznie zapraszam i polecam, bo zdecydowanie warto się wokół nich zakręcić przynajmniej na jeden moment, a kto wie, może zacznie się je odwiedzać częściej?

7 komentarzy:

 1. Ciepłe słowa motywują <3 Nie wiem co powiedzieć, po prostu jedno proste słowo: dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podziękowania nie należą się nam, ale wszystkim autorkom blogów graficznych, które swoją wiedzą i pasją pomagają innym, zamiast trzymać ją dla siebie. :) My tylko staramy się ułatwić odnalezienie miejsca, w którym blogerzy znajdą dokładnie to, czego potrzebują.

   Usuń
 2. Super przedstawiłyście tego bloga. Jak nigdy wcześniej tak nie byłam, tak zaraz tam zajrzę i nie omieszkam skomentować. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurcze, fajnie :) Właśnie o to nam chodziło - żeby zachęcić do wejścia, skomentowania... bo to motywuje autora do dalszej - jakby nie patrzeć charytatywnej - pracy!

   Usuń
 3. Dodam od siebie, że szczególnie polecam bloga, jeśli ktoś potrzebuje fajnych gifów na bloga - jest ich masa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. hejka . czy mogłabyś zareklamować mojego bloga ? :D http://idealnaakombinacja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszamy do zapisania się do katalogu [Regulamin -> Zgłoszenia]. Opisywane są wszystkie blogi należące do sKatalogowane. :)

   Usuń