piątek, 28 czerwca 2013

Przestój, przestój, przestój.

Nie można jednak powiedzieć, że to taki całkiem bezproduktywny przestój, bo w czasie kiedy mnie tu nie było, myślałam o czymś, co wymaga nieco więcej pracy. I co się okazuje... to coś ma całkiem realną szansę wypalić. Tak więc zdaje się, że wprawdzie nieco na wyrost, ale mogę chyba oznajmić, że po wyjątkowo krótkim czasie sKatalogowane doczekają się swojego zamknięcia. Ale! Zamknięcia na rzecz transformacji w coś większego. W co? Zajrzyjcie do informacji poniżej, na pewno powie Wam coś więcej.

Katalog Graficzny? Katalog Grafików? Graficzny Spis, sKatalogowane? Teraz wszystko w jednym miejscu! Po tragicznym włamaniu na Katalog Graficzny, łaczymy siły i tworzymy coś razem - coś nowego, co połączy cel wszystkich dotychczasowych katalogów. Strefa Grafiki to już nie tylko katalog. To namiastka prawdziwego, graficznego centrum, które wspólnymi siłami mamy nadzieję zbudować. To miejsce dla bloggerów, grafików, a także wszystkich, którzy chcieliby się czegoś nowego dowiedzieć. Nudy nie przewidujemy, za to z otwartymi na propozycje umysłami wychodzimy do ludzi. Chcesz pomóc? Masz pomysł, który możemy wprowadzić w życie? A może chcesz budować to centrum razem z nami? Wystarczy napisać do nas na strefa.grafiki@yahoo.pl, na pewno odpowiemy.

Zainteresowani choć odrobinę? Mam nadzieję. Ruszamy niedługo, póki co na blogu trwają - jak zresztą widać - prace remontowe. Czeka nas nieco inna, szersza odsłona katalogu, która miejmy nadzieję, stanie się miejscem, gdzie każdy znajdzie dokładnie to, czego będzie szukał.

4 komentarze:

 1. Czy autorki wymienionych blogów usuną swoje blogi w związku z tym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My - owszem. Chcemy poświęcić się stworzeniu czegoś, co mogłoby pracować dużo prężniej i przynieść nieporównywalnie większy efekt dla bloggerów. Jak pozostałe dziewczyny - nie wiem. Ja osobiście nie widzę sensu prowadzenia dwóch tego typu blogów, skoro jak widać można się dogadać i wspólnymi siłami spróbować stworzyć coś lepszego. (:

   Usuń
  2. Sama już nie wiem, co lepsze:p Z jednej strony z założenia powstanie coś większego, lepszego. A z drugiej... Skatalogowane istnieją od niedawna, więc nie masz nic do stracenia, ale co z GS i Katalogiem Grafików? Nie wiem, czy na miejscu autorek tych blogów porzuciłabym swojego bloga, w którego włożyłam tyle serca i pracy:p Jestem bardzo ciekawa, jak to się dalej potoczy i na pewno będę śledzić dalsze losy tych blogów:)

   Usuń
  3. Poświęcamy czas, serce i pracę dla jakiegoś celu, a nie konkretnego adresu. Jak chcemy coś robić, to chyba nie ważne pod jakim adresem czy nickiem, ale ważne jak to robimy. To przynajmniej moje zdanie. (:

   Usuń