piątek, 21 czerwca 2013

Trouble is coming

Uwaga, uwaga, kłopoty nadchodzą - tym razem w postaci bloga prywatnego prowadzonego od 3 miesięcy przez xslaveex - Trouble is coming. Już samym odwiedzeniu bloga można pozwolić sobie na podejrzenie, że reszta tamtejszych atrakcji będzie równie ciekawa.
Zdążyło ukazać się już 13 postów z różnymi dodatkami graficznymi: szablony, nagłówki, sygnatury oraz ikony. Na Troublu znajdziemy również takie przydatności do tworzenia własnej grafiki, jak koloryzacje psd, tekstury małe i duże, stocki czy bazy do ikon. Nie brakuje też paru łatwych tutoriali. Całokształt pracy xslaveex jest jak najbardziej zachęcający, więc zapraszamy do odwiedzin, a autorce życzymy kolejnych trzech miesięcy i następnych, i następnych ;)


2 komentarze:

  1. Mam pytanie. Czy oprócz przedstawiania różnych blogów graficznyh tego co się tam mniej więcej znajduje, będzie jeszcze coś innego? Jakieś urozmaicenie??

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Owszem, ale dopiero po zakończeniu tej serii postów. Niestety nie mamy za wiele czasu wolnego, więc najpierw lecą minirecenzje blogów, a później ruszamy z innymi atrakcjami.

      Usuń